České Budějovice – Lékař/lékařka na HPP (pouze denní provoz) - Plasma Place Mercury

  • České Budějovice
  • Plný úvazek
  • Nástup ihned
  • Náborový příspěvek 30 000 Kč

Koho hledáme

Do našeho dárcovského centra krevní plazmy v Českých Budějovicích v DOC Mercury hledáme lékaře/lékařku na HPP.

Nástup možný ihned.

Náplň práce

  • Vstupní prohlídky dárců plazmy a posouzení jejich vhodnosti pro darování
  • Poskytování informací dárci o jeho zdraví na základě jeho krevního obrazu
  • Poskytnutí informací dárci o průběhu darování
  • Zapisování údajů do informačních systémů
  • Řešení náhlých situací vzniklých v souvislosti s odběrem – nevolnost, kolaps

Co požadujeme

  • Odbornou způsobilost k výkonu povolání (atestace není podmínkou)
  • Aktivní zájem o obor a práci v něm
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Smysl pro týmovou spolupráci a zodpovědnost
  • Pozice je vhodná pro všechny věkové kategorie

Co nabízíme

  • Fixní mzdu + měsíční bonusy na základě počtu odebraných dárců
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na kulturu
  • MultiSport kartu
  • 3 sick days
  • Zázemí rychle se rozvíjející společnosti
  • Práci ve skvělém týmu, kde si navzájem všichni pomáhají
  • Práci na hlavní pracovní poměr

O PLASMA PLACE

PLASMA PLACE, s.r.o. je jedno z nejmodernějších plazmaferetických odběrových center v České republice, které nabízí svým dárcům a personálu zázemí luxusního mezinárodně auditovaného nestátního zdravotnického zařízení.

Najdete nás v Praze, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Jihlavě, Olomouci, Liberci, Brně, Plzni, Pardubicích a brzy i jinde v České republice a v zahraničí.

Staňte se členem týmu společnosti, která si v krátké době vybudovala pozici lídra na trhu plazmaferetických center!

    * Povinné údaje

    Odesláním vaší zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů

    Zavřít

    Google Analytics Google Inc.
    1600 Amphitheatre Parkway Mountain View CA 94043
    USA
    Google Ads Google Inc.
    USA
    Google Tag Manager Google Inc.
    USA
    Facebook Pixel Meta Platforms, Inc.
    1 Hacker Way Menlo Park, CA 94025
    USA