PRAHA: 735 208 208
HRADEC KRÁLOVÉ: 601 031 031
CHCI DAROVAT PLAZMU, JSEM:
PRVODÁRCEPRAVIDELNÝ DÁRCE

V Plasma Place máme dětský koutek. Zabavíme vaše děti, zatímco budete darovat!

Milé maminky na mateřské, často nám píšete, že byste si chtěly přilepšit 1 200 Kč měsíčně dobrým skutkem a darovat plazmu. Bohužel ale někdy nemáte kam odložit děti během odběru. Máme pro vás teď dobrou zprávu! Jako jediné odběrové centrum jsme zařídili dětský koutek.

Přijďte k nám tedy darovat plazmu i se svými ratolestmi. Zatímco vaše děti si můžou hrát s hračkami, vy pohodlně relaxujte při odběru, poslouchejte oblíbenou hudbu ze sluchátek nebo si třeba čtěte. Odběr plazmy trvá necelou hodinu a nebolí.

Výhody darování krevní plazmy v Plasma Place:
♥ finanční náhrada 600 Kč za odběr
♥ dětský koutek zdarma
♥ dárky ve věrnostním programu
♥ občerstvení zdarma
♥ dobrý skutek
♥ pravidelná kontrola zdravotního stavu

Náš dětský koutek můžete využít vždy v pondělí, úterý a ve středu mezi 11:30 a 13:30. Děti si zde mohou hrát s hračkami, kreslit nebo třeba stavět z kostek. Poblíž jim budou naše sestřičky či recepční, takže vy si zatím můžete při odběru odpočinout.

 Abychom zajistili bezpečnost vašich dětí i ostatních dárců, je potřeba dbát na tyto zásady:

♥  Do našeho odběrového centra si můžete přivést děti, které vydrží samostatně (pod dozorem) si hrát a nebude se jim po vás stýskat (odběr může trvat 30-60 minut),

♥ děti nesmí na odběrový sál kvůli bezpečnosti všech,

darovat plazmu mohou matky nejdříve 6 měsíců po porodu a zároveň po ukončení kojení.

Věříme, že vám tento benefit zjednoduší a zpříjemní darování a vy tak budete moci častěji pomáhat dobrým skutkem (a zároveň si třeba při odběru oddechnete od každodenních povinností).

Těšíme se na vás i na vaše nejmenší!