O Plasma Place

Daruj plazmu a zachraň život. Posláním plazmaferetických center je přispívat k záchraně lidských životů pomocí bezpečného a efektivního odběru lidské krevní plazmy určené k dalšímu zpracování a výrobě léčiv z krevní plazmy. 

Jde například o albumin používaný při léčbě těžkých popálenin, ztrátách krve a chemoterapiích, dále pak imunoglobuliny, užívané zejména při ztrátě imunity nebo onemocnění rakovinou, a jednotlivé faktory srážlivosti používané pro léčbu hemofilie. Tato onemocnění mohou potkat každého z nás, vaši rodinu či přátele a tak jsme se rozhodli za dodržení všech celosvětových pravidel o darování plazmy otevřít nové centrum, kam můžete právě Vy přijít bezpečně darovat krevní plazmu – obdarovat a být obdarován.

Naše společnost byla založena v srpnu 2016. První pobočkou bylo odběrové centrum Zlatý Anděl v Praze, postupně jsme se rozrostli do Hradce Králové, Českých Budějovic, Ústí nad Labem, Jihlavy, Olomouce, Liberce a Brna. Zakládáme si na tom, že naše pobočky jsou moderní, ve výborně dostupných lokalitách a pracuje u nás příjemný a odborný personál. Bezpečí a pohodlí dárců je u nás na prvním místě. Vysoce moderní prostředí, kvalifikovaný a vzdělaný tým vám zaručí, že se nebudete cítit jako v nemocnici.

Těšíme se na každého z vás, kdo se rozhodne darovat právě u nás!

NAPIŠTE NÁM