Spolupracujeme

Dárci se u nás mohou vzdát finanční náhrady za odběr a věnovat ji na dobré účely. Stačí náhradu hodit do kasičky na recepci a pomoci tak dvakrát. Spolupracujeme s nadacemi, které jsme společně s našimi dárci vybrali jako potřebné a jejichž patroni často patří i mezi naše dárce plazmy. 

Komu můžete pomoci?

PRAHA: NADAČNÍ FOND AUTTALK KATEŘINY SOKOLOVÉ

AutTalk je nadační fond, který založili Kateřina a Jan Sokolovi a který pomáhá rodinám pečujícím o autistické děti. Kromě potřebné finanční podpory zajišťuje setkávání rodin, šíření osvěty a dobrovolnictví.

ČESKÉ BUDĚJOVICE: CENTRUM BAZALKA

Centrum BAZALKA pomáhá rodinám s péčí o děti s těžkým zdravotním postižením z celých Jižních Čech. BAZALKA se snaží ulehčit životní situaci těchto rodin a dát prostor pro jejich zdravý chod.                                                                                                              

ÚSTÍ NAD LABEM: NADAČNÍ FOND VERONIKY KAŠÁKOVÉ

Děti z dětského domova ztrácí domov dvakrát. Poprvé odchodem z biologické rodiny a podruhé odchodem z dětského domova, kdy se často ocitají v nepříznivých situacích a jsou zcela odkázáni jen sami na sebe. Nadační fond Veroniky Kašákové pomáhá mladým lidem z dětských domovů s návratem do reálného života.  

OLOMOUC: NÁRUČ DĚTEM

Posláním organizace Náruč dětem je doprovázet rodiny v krizi na cestě k jejich uzdravení a podílet se na vytváření přirozeného prostředí, ve kterém mohou děti prožít spokojené dětství.

LIBEREC: MA-MA FOUNDATION

Nadační fond MA-MA Foundation byl založen v roce 2014 s cílem podat pomocnou ruku těm, kteří to potřebují. Pomáhá rodinám s dětmi v tísni, nezaopatřeným dětem, veteránům a pozůstalým z válečných konfliktů. Podporuje kulturní dědictví.

BRNO: NADAČNÍ FOND MODRÝ HROCH

Nadační fond Modrý hroch pomáhá již od roku 2005 především dětem po těžkých úrazech a dětem s těžkým fyzickým handicapem. Podporuje chirurgická a traumatická oddělení v nemocnicích a věnuje se prevenci dětských úrazů.

NAPIŠTE NÁM