Spolupracujeme

Dárci se u nás mohou vzdát finanční náhrady za odběr a věnovat ji na dobré účely. Stačí náhradu hodit do kasičky na recepci a pomoci tak dvakrát. Spolupracujeme s nadacemi, které jsme společně s našimi dárci vybrali jako potřebné a jejichž patroni často patří i mezi naše dárce plazmy. Komu můžete pomoci?

PRAHA: TOMAS BERDYCH FOUNDATION

V Praze můžete podpořit nadaci slavného tenisty Tomáše Berdycha. Fond je založen za účelem podpory rozvoje sportovních aktivit dětí i dospělých. Zaměřuje se především naosvětu v oblasti zdravého životního stylu a sportu, zajištění sportovních i kulturních potřeb dětí nwboposkytnutí materiálního vybavení sportovcům, sportovním družstvům i školám.

PRAHA: NADAČNÍ fond Veroniky Kašákové

logo nadačního fondu Veroniky Kašákové

Děti z dětského domova ztrácí domov dvakrát. Poprvé odchodem z biologické rodiny a podruhé odchodem z dětského domova, kdy se často ocitají v nepříznivých situacích a jsou zcela odkázáni jen sami na sebe. Nadační fond Veroniky Kašákové pomáhá mladým lidem z dětských domovů s návratem do reálného života.

HRADEC KRÁLOVÉ: PFERDA

PFERDA je nezisková organizace, která poskytuje služby dospělým lidem s mentálním postižením a duševním onemocněním a pomáhá jim žít normální život. PFERDA dělá všechno pro to, aby se takoví lidé dokázali postarat sami o sebe, aby získali respekt sami k sobě i od svého okolí.

ČESKÉ BUDĚJOVICE: CENTRUM BAZALKA

Centrum BAZALKA pomáhá rodinám s péčí o děti s těžkým zdravotním postižením z celých Jižních Čech. BAZALKA se snaží ulehčit životní situaci těchto rodin a dát prostor pro jejich zdravý chod.

ÚSTÍ NAD LABEM: DŮM POKOJNÉHO STÁŘÍ SVATÉ LUDMILY

Dům pokojného stáří Svaté Ludmily je jedním ze zařízení Oblastní charity Ústí nad Labem a poskytuje sociální služby určené pro osoby v seniorském věku a osoby trpící Alzheimerovou, stařeckou a ostatními typy demencí. Díky němu mohou senioři prožít důstojné a klidné stáří v rodinném, důvěrném a bezpečném prostředí.

JIHLAVA: DOMÁCÍ HOSPICOVÁ PÉČE

Domácí hospicová péče – OCH HB je součástí Oblastní charity Havlíčkův Brod a pomáhá lidem prožít poslední chvíle života v rodinném a příjemném prostředí. Domácí hospicová péče v sobě kombinuje lékařskou péči s ošetřovatelskou a také s pomocí v oblasti sociálně-právní, psychologické či duchovní.

NAPIŠTE NÁM