Aleš Kotalík navštívil naše centrum. Nechal nám tu pro vás podepsané puky

Aleš Kotalík je bývalý český lední hokejista, který se narodil v Jindřichově Hradci a dlouhou dobu reprezentoval České Budějovice. Kromě toho má za sebou i kariéru v NHL a úspěšné turnaje s národní reprezentací – na zimních olympijských hrách v Turíně v roce 2006 pomohl vybojovat bronz.

„Kotel“, jak se známému hokejistovi říká, teď zavítal do pobočky Plasma Place v Českých Budějovicích, aby podpořil Týden krevní plazmy a osobně poděkoval dárcům z jeho rodného kraje.

Náš budějovický tým ho provedl dárcovským centrem a ukázal mu, jak to všechno funguje. Aleš si také popovídal s dárci a rozdával podepsané puky. Pár nám jich tu nechal i pro vás ostatní, kteří jste ho osobně nestihli. My už brzy vylosujeme výherce, kteří získají nejen puky od našich patronů – hokejistů, ale i další dárky. Sledujte nás na sociálních sítích a nic vám neunikne!

Týden krevní plazmy je za námi a my s napětím čekáme, kolik litrů plazmy se podařilo vybrat a jestli byl překonán rekord. Hlavní ale je, že jsme tímto „svátkem“ společně podpořili myšlenku dárcovství a pomoci druhým. Děkujeme všem, kteří s námi pomáháte!