Naši dárci pomáhají dvakrát. Příspěvky pro své nadace si vyzvedli Kašáková a Berdych

Modelka Veronika Kašáková a tenista Tomáš Berdych opět zavítali do našeho pražského odběrového centra Plasma Place Anděl. Nejen, že udělali dobrou věc a darovali krevní plazmu, ale také si vyzvedli finanční příspěvky pro své nadace.

Určitě už dobře víte, že u nás v Plasma Place můžete udělat rovnou dva dobré skutky naráz. Pokud se rozhodnete nepřijmout finanční náhradu 600 Kč za odběr plazmy, můžete ji věnovat na jeden z dobročinných projektů, který si sami vyberete.

Mezi takové projekty patří Nadační fond Veroniky Kašákové či Tomas Berdych Foundation. Proto jsme v Plasma Place Anděl měli opět vzácnou návštěvu, a to samotné zakladatele obou nadací. Veronika i Tomáš nejprve sami udělali dobrý skutek a již poněkolikáté darovali krevní plazmu. Asi nemusíme psát, kam kdo věnoval svou finanční náhradu za odběr. Na závěr si vyzvedli peníze, které byly v kasičkách od vás dárců.

Na Nadační fond Veroniky Kašákové se vybralo krásných 23 000 Kč, Tomáš Berdych si pro svůj fond odvezl 25 000 Kč. Všem dárcům, kteří pomohli dobročinným projektům, moc děkujeme, a věříme, že budeme společně moci pomáhat ještě víc a víc.

Víte, čím se obě nadace zabývají?

Nadační fond Veroniky Kašákové doprovází mladé lidi z dětských domovů do reálného života. Sama Veronika Kašáková, která je dnes úspěšnou modelkou a v roce 2014 se stala finalistkou České Miss, v dětském domově vyrůstala a ví, jak velký pocit nejistoty a samoty tuto životní fázi provází. Pokud se rozhodnete věnovat finanční náhradu právě na tuto nadaci, můžete mít skvělý pocit, že pravděpodobně zlepšíte osud mladého člověka.

Nadační fond Tomáše Berdycha Tomas Berdych Foundation podporuje rozvoje sportovních aktivit dětí i dospělých. Fond pomáhá například poskytnutím materiálního vybavení, pronájmu sportovišť či profesionálních služeb nebo pomáhá realizovat sportovní akce. Věříme, že podpora aktivního trávení volného času je prospěšná společnosti jako celku. Pokud máte stejný názor, můžete mít skvělý pocit, když tuto nadaci podpoříte.