Nově jsme otevřeli už páté odběrové centrum

V letošním roce jsme otevřeli 3 nové pobočky a Plasma Place je tak opět blíž novým dárcům. Najdete nás už na pěti místech: v Praze, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem a v Jihlavě.

Plasma Place fungovala nejprve jen v Praze na Andělu a byla známá také jako Plasma Place Anděl. Velmi brzy se ale stala hodně oblíbeným odběrovým centrem a dárci po celé republice se ptali, jestli otevřeme někde blíž jejich bydlišti. Brzy jsme tedy otevřeli odběrové centrum v Hradci Králové a ukázalo se, že Plasma Place se svým personálem si lidé ihned oblíbili.

V letošním roce jsme nezaháleli a otevřeli další tři pobočky: v Českých Budějovicích, Ústí nad Labem a Jihlavě. Najdete nás tedy už po skoro celých Čechách. Samozřejmě se budeme snažit dostat i na Moravu a do Slezska, všechno ale nejde tak rychle, jak bychom si představovali.

Máme radost, že i v dnešní době, kdy je dárců krevní plazmy nedostatek, se nám daří získávat nové dárce, kteří chodí na odběry pravidelně – protože pravidelní a dlouhodobí dárci jsou to nejcennější. Děkujeme všem, co s námi pomáháte!