Přichází nový věrnostní program s katalogem odměn

Pro nás v Plasma Place jste na prvním  místě vy, naši dárci. Vždy posloucháme vaše podněty a přání a stejně tak tomu je u našeho věrnostního programu. Připravili jsme pro vás zbrusu nový systém věrnostního programu, ve kterém si vybíráte dárky sami. A je z čeho vybírat!

Jak to FUNGUJE?

Dosud jste získávali odměny za určitý počet absolvovaných odběrů. V novém věrnostním programu získáváte body, které můžete kdykoliv proměnit za dárky z našeho katalogu odměn. Je tak jen na vás, jestli si budete odnášet menší dárky, nebo šetřit body třeba na televizi. Nový věrnostní program jsme pečlivě připravovali tak, abyste za svůj dobrý skutek byli co nejlépe odměněni podle vlastních představ.

Jak MŮŽU získávat body?

Body získáte za každý odběr krevní plazmy. Kromě toho vás ale chceme odměnit i za vaši další aktivitu, podporu dárcovství, bezpříspěvkové darování nebo motivovat k pravidelnému dárcovství. Navíc u nás získáte body už za registraci a za odběr do konce února dáme každému 3 body navíc jako dárek!

bodovysystem_do aktuality_2-01
Na jaké dárky se můžu těšit?

V našem katalogu odměn si sami budete moci vybrat dárky z nejrůznějších kategorií jako pochutiny, krása a zdraví, elektro, zábava, sport a další. Čeká na vás flashka, sušené maso, elektrický zubní kartáček, powerbanka nebo smoothie maker. Nechybí ani oblíbené stálice jako hodinky, mobil a plazmová televize.

Jak proběhne přechod ze stávajícího programu na nový?

Nový věrnostní program platí od 18. února 2019. Nemusíte se bát, že byste přišli o své dosavadní odběry a byli tak ochuzeni o možnost získat hodnotné dárky. Při převodu vám započítáme všechny odběry od posledního odběru, při kterém jste získali dárek, a za tyto odběry vám přičteme příslušné body. K přepočtu bodů dojde v neděli 17. února 2018.

Příklad:
Absolvovali jste u nás 23 odběrů, za 20. odběr jste získali dárek. Máte tedy 3 odběry do nového věrnostního programu, za každý odběr vám dáme 5 bodů, tedy získáváte hned 15 bodů.

Kde zjistím svůj aktuální počet bodů?

Váš aktuální počet nasbíraných bodů budete mít k dispozici na průvodním listu, který obdržíte při odběru. Také ho vždy uvidíte v našem newsletteru.