Velká vánoční soutěž: Daruj, sdílej a vyhraj ceny za 27 000 Kč

Vánoce klepou na dveře. A ještě než si rozbalíte dárky se svými nejbližšími u vánočního stromečku, máte šanci být obdarováni v Plasma Place. Připravili jsme si pro vás velkou vánoční soutěž, ve které hrajeme o ceny celkem za 27 000 Kč!

Vouchery na nákupy si u vás získaly velkou oblibu, před Vánocemi se navíc hodí dvojnásob. Proto rozdáváme poukazy na nákup v potravinovém obchodě Rohlik.cz nebo v lékárně Filifarma.cz. Soutěž trvá od 1. do 14. prosince 2021.

Jak můžete vyhrát? Je to jednoduché:

  1. Na facebookové stránce své pobočky najděte soutěžní příspěvek, který je zveřejněný 25. listopadu 2021.
  2. Tento příspěvek sdílejte VEŘEJNĚ (abychom ho viděli i my) na svém facebookovém profilu kdykoliv do 14. prosince 2021.
  3. Pak už stačí alespoň jedenkrát darovat plazmu v termínu 1.–14. prosince 2021.
  4. Každý, kdo bude příspěvek sdílet a alespoň jednou daruje v daném termínu, bude zařazen do slosování.
  5. Po skončení soutěže vylosujeme na každé pobočce 3 výherce.
  6. Jeden z nich získá voucher na nákup na Rohlik.cz za 1000 Kč, dva výherci si odnesou voucher na nákup na Filifarma.cz za 1000 Kč.

Hodilo by se vám nakoupit si v Rohliku spoustu dobrot na Vánoce, pečicí potřeby, přísady do bramborového salátu nebo čokoládu pro blízké ? Nebo byste se radši nadopovali vitamínovými doplňky, čajíčky a přihodili i nějakou dekorační kosmetiku z Filifarmy? Ať tak či tak, věříme, že hodit se bude obojí.

Držíme vám v naší soutěži palce!