Výherce letní soutěže si převzal výhru a těší se na dovolenou

Celé léto jste s Plasma Place mohli soutěžit o leteckou dovolenou u moře pro dvě osoby. Výherních kartiček se nám ve všech pobočkách sešlo opravdu veliké množství. Výherce ale opět může být jenom jeden – a vylosovaným šťastlivcem se tentokrát stal Jan Marek, který daruje na pobočce v Českých Budějovicích.

Svou výhru si přišel vyzvednout i se svou rodinou – manželkou, dcerkou a synkem. V rukou zatím drží poukaz na dovolenou u moře, časové možnosti mu dovolí vydat se za sluníčkem nejdříve v říjnu. Slíbil, že na dovolené udělá fotky, takže pokud chcete vidět, jak se Janovi dovolená vydaří, sledujte nás na Facebooku Plasma Place České Budějovice.

Při své návštěvě u nás se Jan rovnou usadil i na dárcovské křeslo a daroval krevní plazmu. Děkujeme Janovi a všem ostatním za to, že pomáháte svým dárcovstvím zachraňovat lidské životy. K výhře dovolené moc gratulujeme a přejeme, ať se vydaří. Vy ostatní máte nyní šanci vyhrát v podzimní soutěži nadupaný pobytový wellness balíček pro dva v hodnotě 15 000 Kč. Držíme palce, ať se příště štěstí usměje právě na vás.